Stolarka Koszalin – fachowcy z tradycjami

Stolarka Koszalin jest rodzinną firmą specjalizującą się w detalicznym i hurtowym handlu stolarką otworową, a w ramach obsługi posprzedażowej w transporcie i usługach montażowych. Nasze okna, drzwi i bramy garażowe to:

  • Ponad 12-letnie doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej
  • Bogata oferta produktowa
  • Profesjonalne usługi doradcza i montażowe
  • Współpraca z renomowanymi polskimi producentami
  • punkt handlowy w Koszalinie,
  • Ponad 6 tysięcy zadowolonych klientów
  • Ponad 50% klientów z polecenia

Historia firmy zajmującej się sprzedażą okien i drzwi

W 1999 roku w Koszalińskiej Centrali Materiałów Budowlanych następują przekształcenia własnościowe. Jej wieloletnie pracownice panie Teresa Komorowska i Wiesława Orzechowska, wykorzystując swoje doświadczenie w obrocie materiałami budowlanymi zakładają firmę KCMB Stolarka, która obecnie znana jest jako sprzedawca m.in. drzwi wejściowych i okien PCV.

Pierwsze lata działalności to zdobywanie doświadczeń oraz uznania licznych klientów i dostawców za solidność oraz fachową obsługę np. przy montażu okien w Koszalinie. Gdy w 2003 roku na emeryturę odchodzi pani Wiesława Orzechowska, do firmy jako wspólnik dołącza mąż pani Komorowskiej, Bogdan. Od tego momentu firma nabiera wyraźnie rodzinnego charakteru.

Kolejne lata działalności to stabilny wzrost i umacnianie pozycji na koszalińskim rynku sprzedawców drzwi, okien i bram garażowych. Firma zatrudnia pierwszych pracowników, a dzięki umowom z kolejnymi producentami rozwija ofertę handlową. Poszerza także zakres działalności o usługi transportowe i montażowe.

Profesjonalny montaż okien – Koszalin

W marcu 2008 roku KCMB Stolarka wchodzi w nowy etap działalności, podpisując umowę na prowadzenie jedynego w regionie składu fabrycznego Stolbud Włoszczowa, oferującego między innymi drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Wszyscy pracownicy przechodzą intensywne szkolenia zakończone uzyskaniem stosownych certyfikatów potwierdzających wysoką jakość prac montażowych i regulacyjnych świadczonych przez firmę.
W lipcu 2008 roku rosnąca skala działalności wymusza zmianę warunków lokalowych. Firma sprzedająca drzwi i okna przeprowadza się do nowej, większej siedziby przy ulicy Szczecińskiej 57.

Na początku 2011 roku właściciele podejmują decyzję o przekształceniu firmy w Spółkę Jawną. Zmianie ulega jednocześnie, nazwa oraz logo. W kolejny etap działalności firma wchodzi z nową nazwą handlową „Stolarka Koszalin”.